Koszt przesyłki

Sklep internetowy MT-GUM.pl pobiera opłaty za przesyłki w wysokości 25 zł (brutto) za każde 2 sztuki opon do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych o średnicy osadzenia do 18" włącznie oraz o wadze 1szt. do 16kg wysyłanych na terenie Polski. W przypadku zakupu 1 sztuki tego rodzaju opon również naliczana jest opłata w wysokości 25 zł(brutto). W przypadku opon do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, których średnica osadzenia przekracza 18" lub waga 1 szt. zawiera się w przedziale od 16kg od 30kg naliczana jest opłata 25 zł (brutto) za każdą sztukę. W przypadku opon, których waga przekracza 30kg oraz w przypadku przesyłek poza granice Polski koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.
Wraz z przesyłką dostarczany jest dokument sprzedaży.

Warunki dostawy

Towar zakupiony za pośrednictwem Sklepu Internetowego Mtgum.pl, dostarczany będzie za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie od 24h do 72h chyba że towar bedzie sprowadzany spoza granic kraju termin ten może sie wydłużyć od 3 do 5 dni roboczych  o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą emailową lub telefonicznie w celu zakceptowania lub anulowania zamówienia.  Fima MT-GUM  przewiduje osobisty odbioru towaru zakupionego za pośrednictwem Sklepu Internetowego Mtgum.pl.
Firma kurierska dostarcza przesyłki w godzinach 8 - 17 do klientów indywidualnych oraz w godzinach 8-16 do firm. W celu ustalenia dokładnej godziny doręczenia przesyłki , prosimy o kontakt z firmą kurierską w dniu dostawy. W sytuacji, gdy dostarczający przesyłkę kurier nie zastanie Państwa, pozostawi informację o próbie jej doręczenia, w postaci AWIZO. Pierwszego dnia po próbie dostarczenia, paczka będzie na Państwa czekać w lokalnym oddziale firmy kurierskiej, skąd będziecie ją mogli Państwo odebrać osobiście - adres oddziału firmy kurierskiej i wszelkie szczegóły dotyczące przesyłki znajdziecie Państwo na pozostawionym przez kuriera awizo. Jeśli nie odbiorą Państwo przesyłki osobiście z siedziby firmy kurierskiej, drugiego dnia po awizowaniu paczki, kurier dokona próby ponownego jej dostarczenia pod wskazany w formularzu zamówienia adres.