Krótki opis
Opona Całoroczna MICHELIN CROSSCLIMATE +
Zalety produktu:

- znakomita przyczepność

- zoptymalizowane zużycie paliwa

- komfortowa jazda bez względu na warunki pogodowe

 

bezpieczne zakupy

 

odbiór osobisty

MICHELIN CROSCLIMA+

Krótki opis
Opona Całoroczna MICHELIN CROSSCLIMATE +
Zalety produktu:

- znakomita przyczepność

- zoptymalizowane zużycie paliwa

- komfortowa jazda bez względu na warunki pogodowe

 

bezpieczne zakupy

 

odbiór osobisty

285,00 zł
Brutto
Czas dostawy 1-2
Szerokość
Profil
Średnica
Indeks prędkości
Rok produkcji
Indeks nośności
Efektywność energetyczna
Hamowanie na mokrym
Poziom głośności
M+S  Błoto & Śnieg
XL
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Charakterystyka Michelin CrossClimate+

Michelin CROSSCLIMATE+ to opona klasy premium zapewniająca najwyższe osiągi dla samochodów osobowych bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

To pierwsza na świecie opona letnia z homologacją zimową. Opona powstała poprzez połączenie technologii opon zimowych i letnich, co dotychczas uważane było za niemożliwe. Posiada oznaczenie 3PMSF, czyli trzech szczytów gór ze śnieżynką.

Model jest idealnym przykładem idei Michelin Total Performance, czyli połączenia wszystkich osiągów na najwyższym poziomie.

Opona Michelin CrossClimate+ była testowana w 7 krajach europejskich, a prace nad nią trwały 3 lata. Dzięki elastycznej mieszance bieżnika oponaświetnie zachowuje się na nawierzchni suchej, mokrej i pokrytej śniegiem. Zmniejszone opory toczenia uzyskano poprzez dodanie naturalnej krzemionki. Także kierunkowy wzór bieżnika minimalizuje zjawisko aquaplaningu i optymalizuje przyczepność na śniegu.

Typowym elementem dla opony letniej są lamele 3D umieszczone wzdłuż klocków bieżnika. Wzór lameli jest dość skomplikowany tzn. są one pofalowane i mają pełną głębokość. Umożliwia to wgryzanie się opony w śnieg i poprawienie trakcji w warunkach zimowych.

Wszystkie te elementy - połączone w całość - zapewniają efektywne hamowanie na suchych nawierzchniach, a także doskonałe hamowanie i trakcję na śniegu.

Michelin CrossClimate+ nie jest oponą całoroczną – jest oponą letnia z homologacją opony zimowej. Osiągnęła najwyższą klasę "A" przyczepności na mokrej drodze jako opona letnia, a także jako opona zimowa.

 

20 Przedmioty
2019-03-31

Opis

Sezon
całoroczne

Specyficzne kody